Menu
Your Cart
Folia mleczna na szyby

Folia mleczna na szyby nieprzezroczysta folia z efektem rozmycia widoku

Folia mleczna na szyby to nieprzezroczysta folia, która daje efekt rozmycia widoku. Mleczna folia na szyby charakteryzuje się wysokim stopniem przepuszczalności światła. W zależności od rodzaju przepuszcza do 80% światła i praktycznie nie zaciemnia pomieszczenia. Zmiękcza światło, nie ograniczając jasności i jednocześnie zacierając widok w obie strony.

Chroni przed niepożądanym wzrokiem w dzień i w nocy niezależnie od kierunku światła.
Przechodnie i sąsiedzi zaglądają w okna i przez szyby widzą, co dzieje się wewnątrz. Folia mleczna uniemożliwia zaglądanie przez szyby w ciągu dnia i w nocy, usuwa niekomfortowe uczucie przebywania w akwarium.

Mleczna folia nadaje się idealnie w sytuacji, gdy musisz zrezygnować z przezroczystości szkła, ale chcesz, by zachowało przepuszczalność światła. 


Folie matowe mleczne stosowane są na szybach i oknach w wielu różnych  pomieszczeniach, na przykład:

 • Na oknach dolnych kondygnacji w prywatnych domach i mieszkaniach w celu ochrony przed wzrokiem przechodniów i osób postronnych
 • Na oknach w łazienkach, szatni, szybach w kabinach prysznicowych
 • Do szklanych przegródek w biurach i mieszkaniach
 • Do okien pomieszczeń gospodarczych, technicznych i garaży
 • Do szklanych obudów balkonów i werand 
 • Do szklanych drzwi wewnętrznych, mebli, garderób
Im bardziej grube, tym większy efekt matujący!!!

Grubość folii ma znaczenie!!! Wybierając folię mleczną, podobnie jak inne folie matowe, musisz zwrócić uwagę na grubość samej folii. Im folia jest grubsza, a jej faktura bardziej gęsta,  tym efekt rozmycia obrazu będzie większy.

Cieńsze folie są tańsze w produkcji, ale i efekt matujący jaki dają jest słabszy. Inaczej mówiąc:

 • Cieńsze folie mleczne są bardziej przezroczyste i dają mniejszy efekt rozmycia widoku. 
 • Grube folie mleczne będą dawały większy efekt rozmycia i widoku, będą też bielsze.


Co wybrać? Proponujemy trzy warianty!

Oferujemy matowe folie mleczne w kilku kolorach i grubościach. Każdy może dokonać wyboru zgodnie ze swoimi potrzebami i upodobaniami kolorystycznymi 

 • Super Opalgruba i czysto biała mleczna folia. Doskonale rozprasza światło i rozmywa widok z obu stron. Najbardziej popularna folia mleczna.
 • Opalnieco cieńsza, ale także matowa w odcieniu szaro-białym. Dobrze rozprasza światło i rozmywa widoczność. Tę folię wybierają ci, którym nie podoba się czysta biel.
 • Coffee Milkjasnobeżowa matowa folia.

Folia okienna mleczna wykonana jest na bazie materiałów PET. Ma idealnie gładką powierzchnię i fakturę przypominającą gładkie szkło. Jeśli interesują cię folię matowe pokryte fakturą, zobacz folia mrożona, która jest wykonana na bazie materiałów PVC. 
Mleczna folia samoprzylepna na szybę łatwa do naklejenia i usunięcia

Mleczna folia na szyby ma warstwę klejącą i jest samoprzylepna, ale w dosłownym tego słowa znaczeniu nie klei się sama. 

Folia ma warstwę samoprzylepną pokrytą przezroczystą osłonką, którą przed montażem należy zdjąć.

Tak jak wszystkie inne folie okienne łatwo ją nakleić na szkło przy pomocy roztworu wody i mydła oraz równie łatwo usunąć, nie uszkadzając przy tym szkła.  


Model: Coffee Milk
Coffee Milk bardzo jasna folia koloru kawy z mlekiemFolia Coffee Milk jest naklejana na szkło dla uzyskania efektu matowego szkła koloru jasnobeżowego lub koloru kawy z mlekiem. Naklejona na szkło sprawia wrażenie lekkiej mgiełki, nie jest przezroczysta po obu stronach zarówno w ciągu dnia jak i w n..
72.42 zł
Cena netto:72.42 zł
Model: Opal
Folia matowa do okien i szkła w atrakcyjnej cenieFolia matowa do szkła Opal ma biało-szary odcień. Folię matową Opal wybierają ci, którzy nie lubią czysto białego koloru. Tego rodzaju folia bardzo dobrze przepuszcza światło i zasłania widok, nie daje jednak białego mlecznego koloru jak Super Opal.&n..
69.44 zł
Cena netto:69.44 zł
Model: Super Opal
Folia mleczna Super Opal na szkło w atrakcyjnej ceniePolecamy zakup mlecznej folii na szkło dociętej na wymiar. Wystarczy że podasz potrzebne wymiary i liczbę detali. Sprawdź koszt mlecznej folii na szkło bez rejestracji.Zakup mlecznej folii w metrach bieżących nie zawsze jest opłacalny. W zależnośc..
77.95 zł
Cena netto:77.95 zł
Pokazuje 1 do 3 z 3 (1 Stron)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.