Menu
Your Cart
O firmie

Pracujemy z foliami okiennymi od 2009 roku

Nasza firma (folie-expert.pl)zajmuje się sprzedażą folii okiennych online oraz profesjonalnym montażem.  Mamy ponad 10-letnią praktykę w zastosowaniu foli w różnych sytuacjach. Z doświadczenia znamy możliwości różnych folii.

Zajmujemy się wyłącznie foliami okiennymi! To nasz jedyny i główny profil działalności!
Sprzedajemy folie okienne do samodzielnego montażu przez Internet

Sprzedajemy folie okienne klientom z różnych krajów Europy i oferujemy pełną obsługę online. Zajmujemy się profesjonalnym montażem i rocznie wykonujemy od 400 do 600 zleceń o różnym zakresie i wielkości. Przyciemniamy okna w centrach handlowych, instytucjach państwowych, oświatowych, zakładach produkcyjnych, biurach oraz prywatnych domach i mieszkaniach.
Mieliśmy kontakt z tysiącami klientów, rozumiemy ich problemy i znamy skuteczne rozwiązania.

Nasza siedziba mieści się w Rydze na Łotwie. Łotwa to kraj nadbałtycki od 2004 roku należący do Unii Europejskiej.

Około 100 modeli – najbogatsza oferta folii okiennych

W ciągu ponad 10-letniej działalności dobraliśmy szeroką gamę najlepszych folii do szkła i najróżniejszych zastosowań. Oferujemy możliwość zakupu folii okiennych przez Internet do samodzielnego montażu.

  • Na metry bieżąceszerokość 30 cm, 50 cm, 75 cm,100 cm i 152,4 cm. Wystarczy podać potrzebną ilość metrów bieżących. 
  • Docięte na wymiarkupujesz detale gotowe do montażu. Musisz podać wymiary (wysokość i szerokość) oraz liczbę detali. System obliczy koszt zamówieniaDoskonałe fotografie – 100% realizmu

Wszystkie fotografie folii w naszym internetowym sklepie są doskonałe i w 100% oddają wygląd produktów, które sprzedajemy!!! Fotografie są realistyczne, wykonane w ciągu 8 ostatnich lat w różnych sytuacjach i zastosowaniach folii, które sprzedajemy.

Nie kupujemy zdjęć w bankach i bazach fotografii, nie pobieramy ich z Internetu i nie obrabiamy w Photoshopie!

Zamieszczamy możliwie pełne informacje i staramy się pomóc naszym klientom w wyborze. Mówimy nie tylko o plusach, ale i o minusach folii okiennych.


Pełna obsługa


Youtube

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.