Menu
Your Cart
Folie okienne na wymiar

Folia na okno na wymiar – tanio i wygodnie

Możliwość zamówienia dowolnej folii okiennej na wymiar. Folia okienna na wymiar. Oferujemy bezpłatne docięcie na wymiar na specjalnym ploterze. Maksymalny wymiar elementów to 2.9 x 2.9 metra. Wybierz folię, podaj wymiary w centymetrach i otrzymaj folię na okno na wymiar.


Zamówienie może się składać z różnych rodzajów folii i elementów o różnych wymiarach. Folia na okno na wymiar to możliwość otrzymania gotowych do montażu elementów, bez docinania i zbędnych ścinków.

Jakie wymiary podać

Folie okienne na wymiar można zamawiać w dwóch wariantach. 

  1. Jeśli nie chcesz docinać na miejscu, po prostu zamów i naklej. W tym wypadku zalecamy zamawianie elementów folii okiennej, podając nieco mniejszy wymiar. Na przykład pomniejszony o 5 mm (0.5 cm). Zmierz wysokość i szerokość i odejmij od każdego wymiaru po 5 mm. Na przykład, gdy wymiary szkła wynoszą 143 x 65 cm, należy zamówić elementy o wymiarach 142,5 x 64,5 cm. Po naklejeniu folii wokół jej krawędzi pozostanie cienka ramka.
  2. Jeśli chcesz dociąć folię na miejscu i nie chcesz płacić za ścinki. W tym wypadku należy zamówić elementy o nieco większym wymiarze. Zalecamy dodać po 3 cm z każdej strony. Po nałożeniu na szkło folię trzeba będzie dociąć po krawędzi szkła i usunąć nadmiar. Na przykład, gdy wymiary szkła wynoszą 143 x 65 cm należy zamówić elementy o wymiarach 146 x 68 cm.

Jak najlepiej zamawiać folię okienną na wymiar 

Z docięciem na miejscu folia montowana jest gdy:

  • Ramy okien są spaczone lub wygięte.
  • Są wątpliwości co do dokładności pomiaru.
  • Folię montuje profesjonalna ekipa, ponieważ wymaga to sporych umiejętności i doświadczenia.

!!! Zazwyczaj zamawiane są detale bez potrzeby docinania na miejscu. Niewielka ramka na krawędziach folii nie stanowi problemu.

Popularne folie do zamówienia na wymiar

W naszej ofercie posiadamy pełny asortyment folii okiennych na wymiar.

Uwaga!!! Maszyna docina z dokładnością 0.5 mm na 1 metr. Czasami zdarzają się jednak pomyłki przy zdejmowaniu wymiarów. Róbcie to we dwoje (dwoje oczu i dwie ręce są do tego dobre, ale czworo oczu i cztery ręce lepsze) i ufajcie tylko dokładnym narzędziom pomiarowym (sztywna miarka lub długa linijka)

Zobacz także

Ta kategoria nie posiada produktów do wyświetlenia.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.