Menu
Your Cart
Folia wewnętrzna na okna

Folia wewnętrzna na okna na różne sytuacje

Co jest główną zaletą folii wewnętrznej na okna? Dlaczego jest stosowana? Co wybrać? Jakie mogą być problemy?  Trwałość folii wewnętrznej na okna wynosi 9 lat i więcej.

Główne zalety

  • Można ją nakleić o dowolnej porze roku. 
  • Jest łatwa w pielęgnacji i nie niszczą jej środki do czyszczenia okien
  • Posiada warstwę ochronną 2N odporną na lekkie działania mechaniczne
  • Można ją naklejać na szkle w temperaturze pokojowej
  • Jej trwałość to 9 lat i więcej.

Montaż folii wewnętrznych jest lepszy i łatwiejszy niż zewnętrznej folii okiennej. Na zewnątrz zawsze istnieje ryzyko, że podczas montażu pod folię dostanie się drobny piasek lub pył. Przy montażu od wewnątrz jakość pracy jest lepsza.

Najbardziej popularne folie do montażu od wewnątrz

Sprawdź skąd się wzięła nazwa folia samoprzylepna na okno i czym jest folia do okna wysokiej jakości.

Model: Argos 20
Kup folię lustrzaną samoprzylepną ARGOS 20 dociętą na wymiar i w metrach bieżącychPolecamy zakup folii lustrzanej ARGOS 20% z bezpłatną dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Samoprzylepne folie lustrzane sprzedajemy w cenie 60 zł za metr kwadratowy.Po zapoznaniu się z ceną można kupić okienną folię lu..
72.01 zł
Cena netto:72.01 zł
Model: Argos 35
Jasna folia lustrzana ARGOS 35%Kup dociętą na wymiar lub w metrach bieżących półlustrzaną folię 35% – ARGOS 35 do montażu wewnętrznego. Nie jest to ciemna folia lustrzana. Jej przepuszczalność światła wynosi 65%, a odbicie ciepła 60% co daje lekki efekt lustrzany.Do niedużych okien jeżeli obawiasz s..
72.01 zł
Cena netto:72.01 zł
Model: Coffee Milk
Coffee Milk bardzo jasna folia koloru kawy z mlekiemFolia Coffee Milk jest naklejana na szkło dla uzyskania efektu matowego szkła koloru jasnobeżowego lub koloru kawy z mlekiem. Naklejona na szkło sprawia wrażenie lekkiej mgiełki, nie jest przezroczysta po obu stronach zarówno w ciągu dnia jak i w n..
72.42 zł
Cena netto:72.42 zł
Model: Cristal 120- 4Mil
Cristal 120-4Mil chroniąca przed odłamkami szkła zgodna z normą EN12600 1B1Kup folię zabezpieczającą 4Mil Cristal 120 grubości 112 mikronów (grubość z osłonką zabezpieczającą 145 mikronów) chroniącą szkło przed stłuczeniem i odłamkami. Folia spełnia normy bezpieczeństwa EN12600 1B1 i skutecznie chro..
72.01 zł
Cena netto:72.01 zł
Model: Deco Plus 10 мм
Deco Plus 10 мм..
93.54 zł
Cena netto:93.54 zł
Model: Opal
Folia matowa do okien i szkła w atrakcyjnej cenieFolia matowa do szkła Opal ma biało-szary odcień. Folię matową Opal wybierają ci, którzy nie lubią czysto białego koloru. Tego rodzaju folia bardzo dobrze przepuszcza światło i zasłania widok, nie daje jednak białego mlecznego koloru jak Super Opal.&n..
69.44 zł
Cena netto:69.44 zł
Model: Super Opal
Folia mleczna Super Opal na szkło w atrakcyjnej ceniePolecamy zakup mlecznej folii na szkło dociętej na wymiar. Wystarczy że podasz potrzebne wymiary i liczbę detali. Sprawdź koszt mlecznej folii na szkło bez rejestracji.Zakup mlecznej folii w metrach bieżących nie zawsze jest opłacalny. W zależnośc..
77.95 zł
Cena netto:77.95 zł
Pokazuje 1 do 8 z 8 (1 Stron)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.