Menu
Your Cart
Lustrzana samoprzylepna

Folia lustrzana samoprzylepna – łatwa do naklejenia

Dlaczego warto używać folię lustrzaną samoprzylepną? Co wybrać i jak uniknąć błędów? Folie do szyb posiadają warstwę klejącą i podczas montażu nie wymagają stosowania dodatkowego kleju. Są łatwe w montażu na każdym płaskim szkle. 
Jednak nie wszystko jest takie proste!!! Folie tego typu są montowane za pomocą specjalnej metody – na mokro! Nie próbujcie naklejać ich na sucho, do czego namawiają niektóre reklamy.

Siła kleju

Warstwa kleju ma wystarczającą moc i doskonale utrzymuje folię na szybie, dzięki czemu folia nie odkleja się i nie odpada. Jeśli po zamontowaniu folia lustrzana samoprzylepna dobrze przylega do szkła, jej krawędzie nie będą się unosić i odklejać.

Warunek jest jeden! Folia samoprzylepna na szyby  musi całkowicie wyschnąć. W zależności od pory roku i pogody może to trwać od 9 do 12 dni !

Folie lustrzane samoprzylepne – zalecenia i popełniane błędy 

 1. Stosuj tylko roztwór montażowy. Roztwór do montażu folii pozwala równomiernie rozmieścić ją na szkle. Klejenie folii bez roztworu montażowego spowoduje, że na folii lustrzanej samoprzylepnej powstaną fałdy i załomy.
 2. Usuń warstwę ochronną. Warstwa ochronna jest bardzo cienka, dlatego niektórzy jej nie dostrzegają i próbują nakleić folię wraz z nią. 
 3. Stosuj specjalne, narzędzia do przyciemniania szkła. W innym wypadku folia zostanie porysowana.

6 rodzajów o różnych właściwościach

Wszystkie rodzaje folii lustrzanej samoprzylepnej są montowane w ten sam sposób, jednak mają różne właściwości. Ich najważniejszym parametrem jest przepuszczalność światła (VLT). Im wyższy wskaźnik VLT, tym folia jest jaśniejsza i przepuszcza więcej światła. Co możemy wam zaproponować!

 1. Argos 20 – standardowa folia lustrzana o 20% przepuszczalności światła 
 2. Argos 20 CX – lustrzana folia samoprzylepna do montażu od zewnątrz
 3. Argos 35 – jasna półlustrzana folia o 35% przepuszczalności światła
 4. Argos35 CX  – jasna lustrzana folia do montażu od zewnątrz
 5. Cooper20 CX  – brązowa lustrzana folia do montażu od zewnątrz
 6. Cooper30 CX  – jasnobrązowa lustrzana folia samoprzylepna do montażu od zewnątrz.

Więcej o foliach o podobnych właściwościach i cechach użytkowych

Pomocne informacje

 • Dowiedz się więcej o foliach lustrzanych ich właściwościach i zastosowaniu
 • Zobacz instrukcję krok po kroku jak nakleić folię

Model: Argos 20
Kup folię lustrzaną samoprzylepną ARGOS 20 dociętą na wymiar i w metrach bieżącychPolecamy zakup folii lustrzanej ARGOS 20% z bezpłatną dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Samoprzylepne folie lustrzane sprzedajemy w cenie 60 zł za metr kwadratowy.Po zapoznaniu się z ceną można kupić okienną folię lu..
72.01 zł
Cena netto:72.01 zł
Model: Argos 20 CX
Argos20 CX..
98.20 zł
Cena netto:98.20 zł
Model: Argos 35
Jasna folia lustrzana ARGOS 35%Kup dociętą na wymiar lub w metrach bieżących półlustrzaną folię 35% – ARGOS 35 do montażu wewnętrznego. Nie jest to ciemna folia lustrzana. Jej przepuszczalność światła wynosi 65%, a odbicie ciepła 60% co daje lekki efekt lustrzany.Do niedużych okien jeżeli obawiasz s..
72.01 zł
Cena netto:72.01 zł
Model: Argos 35 CX
Argos35 CX..
98.20 zł
Cena netto:98.20 zł
Model: Cooper 20 CX
Cooper 20 CX..
98.24 zł
Cena netto:98.24 zł
Model: Cooper 30 CX
Cooper 30 CX ..
98.24 zł
Cena netto:98.24 zł
Model: Super 20 CX
Super 20 CX..
124.72 zł
Cena netto:124.72 zł
Pokazuje 1 do 8 z 8 (1 Stron)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.